Zakres pomocy

> Naprawa komputera i wymiana podzespołów w komputerach stacjonarnych (w przypadku dłuższej naprawy wypożyczam zastępczy komputer)

> Naprawa laptopów (wymiana matryc, dysków twardych, pamięci RAM, klawiatur, czyszczenie i sprawdzanie chłodzenia, instalacja systemu i reinstalacja)

> Instalowanie systemu i konfiguracja

> Instalowanie programów

> Odzyskiwanie danych z CD, DVD, dysków twardych i nośników przenośnych

> Czyszczenie i przyspieszanie systemu Windows

> Konfiguracja sieci i dostępu do internetu, sieci domowe

> Rozwiązywanie problemów z komputerem i programami

> Zabezpieczanie komputerów przed włamaniem, sprawdzanie poziomu bezpieczeństwa

> Pomoc przy wyborze i zakupie komputera

> Szkolenia z zakresu obsługi komputera i MS Office dla dorosłych i starszych (lekcja na miejscu u klienta)

> Skanowanie dokumentów i książek z obróbką wstępną tekstu (ocr)

> Zgrywanie danych z nośników (dyskietki, CD, DVD, dyski twarde, nośniki elektroniczne)

> Wymiana akumulatorów w UPS i czyszczenie

> Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia procesora i grafiki (min. co 2 lata)

 

W razie kłopotów z komputerem, dzwoń na mój numer. Podjadę własnym transportem do Rudy Śląskiej, Mikołowa i okolic. Nie musisz się martwić, szybko odbiorę i dostarczę naprawiony sprzęt, a w razie poważniejszych problemów, lub sprzętu na gwarancji wyślę do serwisu firmowego. Jeśli brakuje Ci czasu nawet na konserwację sprzętu zadzwoń, napisz maila, smsa, a odezwę się i dogadamy szczegóły. W niektórych przypadkach oferuję połączenie zdalne z komputerem klienta i zdiagnozowanie problemu (jeśli działa internet). Często w domu potrzebujesz rozdzielenie łącza, postawienie routera, dysku sieciowego, lub połączenie kilku urządzeń na raz. Napisz lub zadzwoń wspólnie stworzymy sieć domową odpowiednią do Twoich wymagań. Oferuję też pomoc w tworzeniu stron internetowych w cenach naprawdę niskich, ewentualnie doradzę rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje, by osoba fizyczna, mała lub większa firma, elastycznie i efektywnie działała na rynku internetowym. Gdy okaże się że sprzęt nie nadaje się do naprawy, lub naprawa jest nieopłacalna (co mówię od razu, bez kosztów dla klienta) - prowadzę utylizację sprzętu komputerowego w centrach utylizacji, lub jeśli klient sobie życzy doradzę jak opłacalnie sprzedać go na części. 

Prowadzę też akcję: ? Mr. Złomek czyli komputer dla dzieciaka (oddawanie sprzętu komputerowego dzieciom, których nie stać na zakup komputera, są to na ogół dzieci z rodzin ubogich).

Aby poznać moje referencje zapytaj znajomych czy są zadowoleni z moich usług. Albo przekonaj się sam, powierzając mi sprzęt do naprawy.

 

Mój numer: 697348283

Dyspozycyjność codziennie i w dni wolne, gdy Twój komputer odmówi posłuszeństwa.

Ceny przystępne dla każdego ! Od 50 zł !